Asin Makine


img

 

ASİN Makine olarak 8 yıldır Türk plastik sektörüne, plastik enjeksiyon makineleri satışı ve satış sonrası destek tecrübemizi aktarmak ve hizmet vermek için varız.

ASİN Makine, LOG plastik enjeksiyon makineleri ile satış ve satış sonrası hizmetler için bayi anlaşması imzalamıştır. Temel ilkemiz ise; plastik üreticilerinin ihtiyaçlarına en uygun makineleri sunarak, yüksek kaliteli ve kesintisiz üretim yapmalarını sağlamaktır. Sahip olduğumuz bu anlayış ile ASİN Makine siz değerli Türk plastik sanayicilerine hizmet vermeye hazırdır.

Ningbo Chuangjı Machinery CO. LTD.; LOG, 2002 yılında piyasaya çıktığı günden bu yana, satış ağı dünyanın her yerinde mevcut ve Çin’in kuzeyinde elliden fazla bayi kurmuş, Avrupa’daki yirmiden fazla ülkede distribütörlük ve servis istasyonları kurmuştur. Şirketin şu anda 100.000 metrekarelik alanı kapsayan dört enjeksiyon fabrikası bulunmaktadır, bu tesislerde yıllık üretim 6.000 seti aşmaktadır. LOG firması her zaman ‘’ODAK, MESLEK, KONSANTRASYON’’ yöntemine bağlı personel yetiştirmeye ve kullandığı teknolojiyi geliştirmeye büyük önem vermektedir.

Şirket Kültürü


LOG 120’den fazla buluş patentine sahiptir. Patentleri daha verimli, düşük enerji tüketimi ve daha kaliteli enjeksiyon makineleri geliştirir. ARGE hedeflerimiz müşterilerimize daha fazla değer katmak için çalışmaktır


alt
alt